TELEFON: +90 282 655 60 21
 

MedeYarn | Penye iplik

Orjinal Mede Yarn penye ipliği yüksek kaliteli 100% geri dönüşüm ipliğidir. Orjinal Mede Yarn penye ipliğinin büyük bobini 90-120m iplik içerir. Mede Yarn her büyük boy bobin penye ipliği ile 50 x 50 cm pano örülebilir. Her bobinin ağırlığı tekstil türüne bağlıdır ve 500-700gr aralığındadır. Mede Yarn Penye iplik ile şık bir örme puf, örme yastık, büyük bir tığ işi halı vb. örgü işleri yapmak için çok uygundur. Tercihinize bağlı olarak örgü iğnelerini 12-15 mm kullanmanızı öneririz. Mede Yarn penye iplik ile şık bir örme puf, çanta, örme yastık, terlik, büyük bir tığ işi halı vb. örgü işleri yapmak için çok uygundur.

Penye iplik Hakkında

Yazar: Mede Yorumlar: 0 Okunma Sayısı: 235

Mede Yarn penye ipliği yüksek kaliteli 100% geri dönüşüm ipliğidir. Penye iplik ile puf,çanta,yastık,tığ işi halı vb. örgü işleri yapmak için çok uygundur.

Oku

Mede Yarn | Penye ip

Yazar: Mede Yarn Yorumlar: 0 Okunma Sayısı: 200

Mede Yarn penye ipliği yüksek kaliteli 100% geri dönüşüm ipliğidir. Penye iplik ile puf,çanta,yastık,tığ işi halı vb. örgü işleri yapmak için çok uygundur.

Oku

Penye iplik ile Ayıcık Paspas Örgü Kılavuzu

Yazar: Mede Yarn Yorumlar: 0 Okunma Sayısı: 1435

Penye İplik İle Ayıcık Paspas Örgü Kılavuzu

Oku

Penye iplik ve makrome ile yapılmış sevimli bebek

Yazar: Mede Yarn Yorumlar: 0 Okunma Sayısı: 831

Penye iplik ile yapılmış olan bu küçük sevimli bebek anahtarlık veya mütevazi bir hediyelik eşya olabilir. Bu penye iplik bebeklerini yapmak çok hoş bir sonuç veren kolay kullanımlı bir el işidir.

Oku

Penye iplik ile evde para kazanabilirim?

Yazar: Mede Yarn Yorumlar: 0 Okunma Sayısı: 678

Penye iplik tekstil fabrikalarında Ram Makinasında kesimi yapılan kumaşların kenar kısımları ve geri dönüşüme gidecek kısımların değerlendirilmesi ile elde edilen ip türüdür.

Oku
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 6 (2 Sayfa)