OUR PHONE NUMBER: +90 282 655 60 21
 
Price
Price: 00

Penye ip

Mede Yarn orijinal renklerde ve penye iplik geri dönüşüm ürünlerinden, tekstil ipliğinin kalite ve renk koleksiyonuna sahiptir. Hobi dünyasında hayelleriniz için yüksek kaliteli geri dönüşüm örgü ipliği. 

Mede Yarn sitede, sizin hayal dünyanız için ilham alabilir ve penye iplerimiz, pamuk ipliklerimiz ile benzersiz konseptimiz ile tanışabilirsiniz. Tüm iplerimiz % 100 geri dönüşümlüdür ve sağlam bir tığ işi paspas, sepet, puf, çanta ve şık moda ürünleri üretmek için son derece uygundur. 

Bizim kalitemizi test etmeye ne dersin? Sitemizden, üye olmadan veya üye olup ürünlerimize göz atın veya benzersiz bir kalite ve zengin renk mağazamızda gezinmeye ne dersiniz. Eğlenin ve yeni öğrenenler için esin kaynağı olun! Destek ekibimiz sizlere yardım için hazır, bizi aramaya çekinmeyin.

Penye ip diğer adıyla ram makinesinde kesilen ve kullanılmayan kumaş kenarlarının, ipliğe dönüştürülmesiyle oluşmuştur. Geri dönüşüm ipliktir ve yapısında hatalar olabilir. Renklerin devamı olmayabilir. Yumaklar da gramaj ve metraj farkı olabilmektedir.Siz de bizim gibi hevesli misiniz? 

Hemen kendinize penye ipliklerimizden alın. Mede Yarn penye iplik ile eğlenmenizi dileriz! Yaratıcı olun, ilham alın sizde Mede Yarn ailesine katılın! Kaliteli Kumaş İpler, Penye İpler Uygun Fiyatlarla Mede Yarn'da  penye iplik satın alın ve alışveriş yapın! Penye ipliklerimiz yüzde yüz geri dönüştürülmüş ve çeşitli renklerde mevcuttur. 

Peki siz neyi bekliyorsunuz ? Şimdi sipariş ver !


There are no products to list in this category.

Mede Yarn - T-Shirt Yarn

Medeyarn offers you the largest collection of original t-shirt yarn with a unique crochet and knitting concept. We introduced our recycled t-shirt yarn to the world in 2006 and inspired many people. Our mission is to enable you to start the recycling crochet revolution. Medeyarn t-shirt yarns,cotton yarns, Ribbon and XXlace are 100% recycling from the latest fashion apparel products. We present the best yarns of Europe and Asia with emphasis on quality. Our recycled yarns are hand-selected by our expert team and we are developing day by day to provide you with better quality service. Be creative. Be inspired by us and Join the Medeyarn Family. Get inspired by MEDEYARN.