OUR PHONE NUMBER: +90 282 655 60 21
 

Penye iplik MD-4001 LACİVERT BEYAZ KIRÇILLI LİKRASIZ

  • 7.90₺

Mede Yarn penye ipliği yüksek kaliteli 100% geri dönüşüm ipliğidir. Penye iplik ile puf,çanta,yastık,tığ işi halı vb. örgü işleri yapmak için çok uygundur.

Add to Wish List

Compare this Product

Orjinal Mede Yarn penye ipliği yüksek kaliteli 100% geri dönüşüm ipliğidir. Orjinal Mede Yarn penye ipliğinin büyük bobini 90-120m iplik içerir. Mede Yarn her büyük boy bobin penye ipliği ile 50 x 50 cm pano örülebilir. Her bobinin ağırlığı tekstil türüne bağlıdır ve 500-700gr aralığındadır. Mede Yarn Penye iplik ile şık bir örme puf, örme yastık, büyük bir tığ işi halı vb. örgü işleri yapmak için çok uygundur. Tercihinize bağlı olarak örgü iğnelerini 12-15 mm kullanmanızı öneririz. Mede Yarn penye iplik ile şık bir örme puf, çanta, örme yastık, terlik, büyük bir tığ işi halı vb. örgü işleri yapmak için çok uygundur.

WARNING!
Since Mede Yarn's hobby knitting yarns are derived from textile recycling, their color tones are constantly changing. We ask you to pick up the thread you need one at a time. You can not find the same color again. Colors in product photos may show a tonal difference depending on the device being viewed.

Reviews

Write a review

Note: HTML is not translated!